Turizm Personel Taşımacılığı sektörüne farklı bir boyut kazandırmak için girmiştir ve birincil hedefi en çok müşterisi olan firma olmak yerine en güvenilir firma olmaktır. Bu amaçla personel taşımacılık sektöründe Müşteri Memnuniyeti Endeksini kullanan ilk firma olmayı benimsemiştir.

Şirin Turizm çalıştığı firmalara, İstedikleri model ve donanımda,araçlar Nazik, eğitimli, kurum hakkında yorum yapmaması ve yolcu ile gereksiz muhatap olmaması gerektiğini bilen, sorumluluk sahibi ve kolay iletişim kurulabilen insanlardan seçilmiş sürücüler, İsteklerini kolaylıkla iletebilecekleri ve en kısa sürede sonuç alabilecekleri müşteri temsilcileri sağlayarak hizmet unsurlarını yerine getirmektedir. Bunun karşılığında oluşan memnuniyet, bağımlılık yada şikayet unsurlarını araştırmak, düzeltici ve önleyici faaliyetleri oluşturup sonuç alarak Müşteri Memnuniyeti Endeksini hayata geçirmektedir. Araçlarımız, sürücülerimiz ve diğer hizmet unsurlarımız sizlerin onayı olmadan asla değişmezler.

Personel Taşıma Hizmeti firmaların hizmet zincirinin en önemli halkalarındandır. Sürücü ile yolcu arasındaki diyalogun personel taşımacılık firmaları tarafından özenle takip edilmesi ve oluşabileceği öngörülen en ufak sorununun önceden engellenmesi gerekmektedir

Şirin Turizm öngörülü, ne yaptığını bilen ve personel taşıma hizmetinde uzman kadrosu ile emirlerinizi beklemektedir.

gebze tur firması gebze personel servisi | gebze öğrenci servisi